REKRUTACJA 2019/2020

Katolicka Szkoła Podstawowa im. NMP Pośredniczki Łask to szkoła bezpieczna i kameralna z rodzinną atmosferą usytuowana w centrum Wrocławia. Naszych uczniów wychowujemy w duchu wartości katolickich i patriotycznych. Budujemy wrażliwość dzieci na potrzeby innych ludzi poprzez udział w wolontariacie i innych akcjach charytatywnych.

 

W centrum naszych starań zawsze stoi uczeń naszej szkoły. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie skupiając się na rozwijaniu mocnych stron jak i na pomocy w jego słabościach. Kadra nauczycielska jest zaangażowana i serdeczna utrzymując bezpośredni kontakt z rodzicami.

 

W szkole dbamy także o wysoki poziom nauczania co potwierdzają liczni laureaci konkursów i stypendiów. Uczniom oferujemy edukację ciekawą i twórczą. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby każdy uczeń nabył umiejętności samodzielnego i kreatywnego myślenia, aby czuł się zainspirowany do zdobywania wiedzy, oraz aby potrafił krytycznie analizować otaczający go świat, wybierając to co dobre. Nasi uczniowie uzyskują wysokie wyniki w testach szóstoklasistów.

 

A to wszystko w naszej prywatnej szkole bez opłat miesięcznych czesnego. Nasza szkoła jest jednostką publiczną.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców i Uczniów do naszej szkoły. Każdemu poświęcimy czas aby szczegółowo pokazać naszą szkołę.

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ

na rok szkolny 2019/2020

Rozpoczęliśmy zapisy do klasy pierwszej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. NMP Pośredniczki Łask we Wrocławiu na rok szkolny 2019/2020. Zapisywać się można telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły od poniedziałki do piątku w godzinach od 8:00 – 15:00.

Możesz także skorzystać z naszego formularza rekrutacyjnego. Po jego wysłaniu sekretariat szkoły skontaktuje się z Tobą celem ustalenia szczegółów rekrutacji i spotkania.

Nasze mocne strony

 • bezpieczna i przyjazna atmosfera
 • nauka w niewielkich klasach 20 osobowych
 • szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych
 • wysokie wyniki egzaminów do liceum
 • wyselekcjonowana kadra nauczycielsko-dydaktyczna
 • program wychowawczy nakierowany na indywidualne podejście do ucznia
 • liczne wyjazdy krajowe i zagraniczne
 • udział w wolontariacie szkolnym
 • koła zainteresowań

Warunki rekrutacji

Nasza szkoła nie uczestniczy w elektronicznej rekrutacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, tym samy rekrutacja do naszej szkoły odbywa się poprzez złożenie wymaganych dokumentów w sekretariacie szkoły

Aby rozpocząć rekrutację należy:

 1. Złożyć w sekretariacie wypełniony kwestionariusz osobowy
 2. Złożyć list motywacyjny wraz z podaniem o przyjęcie
 3. Odbyć rozmowę kwalifikacyjną w terminie wcześniej ustalonym
 4. W przypadku rekrutacji do klas wyższych niż pierwsza także świadectwo z poprzedniej szkoły

Kwestionariusz możesz pobrać tutaj:

Skorzystaj z naszego formularza rekrutacyjnego i już teraz zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka. Rejestracja przez formularz jest niezobowiązująca. Na każde zgłoszenie będziemy się kontaktować z Rodzicem celem ustalenia spotkania w szkole.

Rezerwuj miejsce

FORMULARZ REKRUTACYJNY